KNIHY DOBROVSKÝ

  1. Domů
  2. Obchody
  3. Knihy Dobrovský
Knihy Dobrovský

KNIHY DOBROVSKÝ

Na naší prodejně KNIHY DOBROVSKÝ, která se nachází v brněnské Galerii Vaňkovka, najdete široký výběr nejen knižního, ale i neknižního sortimentu. Vybrat si zde můžete z rozsáhlé nabídky beletrie, detektivek, ženských románů, historie, esoteriky a také naučné literatury. Najdete u nás rovněž celou řadu učebnic a také bohatý výběr cizojazyčné literatury.

V naší pobočce myslíme i na ty nejmenší. Můžete si u nás vybrat z velkého množství publikací pro děti a mládež všech věkových kategorií. Kromě knih nabízíme rovněž široký výběr stolních her, dárkových předmětů a dekorací.

Pro Váš příjemný nákup a pohodlnější výběr knih je na naší prodejně k dispozici i útulné posezení.

Platba kartami Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, JCB Cards, Diners Club International a American Express je u nás samozřejmostí a rovněž a rovněž akceptujeme i benefitní karty a poukazy Unišek, Unišek +, Cadhoc, Gallery Beta, Edenred Ticket Benefits a Benefit Plus. Přijímáme také karty Sphere Card, po jejichž předložení obdržíte 10% slevy. Přijímáme i karty Sphere Card VIP, jejímž držitelům poskytujeme slevy ve výši 15%. Těm, kteří mají karty ISIC, IYTC a ITIC, Carte, Premium RB club a Senior Pas, nabízíme zajímavé 10% slevy.

Bližší informace o slevách a výhodách naleznete http://www.knihydobrovsky.cz/slevy-a-vyhody.html

KNIHY DOBROVSKÝ