CHEESE MARKET

  1. Domů
  2. Obchody
  3. CHEESE MARKET
CHEESE MARKET

Otevírací doba

Po - So
09:00 - 21:00
Ne
10:00 - 20:00

CHEESE MARKET

Cheesemarket nabízí výběr toho nejlepšího co lze na trhu získat pro gurmány a všechny co milují dobré jídlo a víno!

Nabízíme vybrané sýry z celé Evropy od holandských přes francouzské, italské, španělské, slovenské až po ty domácí.

Vybírat můžete ze sýrů kravských, kozích, ovčích a to jak sýry čerstvé, mladé, jemné, tak až po vyzrálé, které v sobě mají krystalky soli a ty dodají sýrů ještě lepší a výraznější chuť.

V bohatém sortimentu Cheese Market se nachází i slovenské speciality ze Zázrivé. V nabídce máme například korbačíky, nitě, kuličky a vynikající brynzu.

Dále máme ten nejlepší výběr uzenin. Najdete u nás nařezávač, kde vám rádi nařežeme lahodnou šunku od kosti, italský pršut, mortadelu, pancettu a další skvělé uzeniny.

Sušené francouzské klobásy z oblasti Auvergne, které tvoří vždy vepřové a nějaká přidaná příchuť od zvěřiny po oříšky. V neposlední řadě si u nás můžete  pochutnat na klasických maďarských klobásách! Máme lahůdkové ale také pikantní pro milovníky ostřejších chutí.

Na své si přijdou i milovníci vína, pro které máme v nabídce perfektní vína ze Španělska a Itálie, které jsou u nás hodně oblíbené a perfektně doplní a podtrhne chuť sýrů.

A ještě bychom málem zapomněli na perfektní španělské mandle na olivovém oleji, které nesmí nikdy chybět na zobání k vínu!

V Cheese Market máme i francouzské Jean brunet paštiky a české paštiky značky Via delicia. A ke zpříjemnění každodenního vaření vám nabízíme kvalitní italské olivové oleje, olivy, sušené rajčata a mnoho dalších dobrot.

DÁRKOVÉ BALÍČKY

Na speciální událostí jako jsou narozeniny, oslavy, vánoce a mnoho dalších příležitostí nabízíme dárkové balíčky, krabice a také bohaté sýrové mísy na váš stůl.

Potřebujete-li někoho obdarovat a nejste si jisti co má rád, přijďte si k nám pro dárkové poukazy, které máme v hodnotě už od 200 Kč.

Děkujeme že u nás rádi nakupujete a budeme se těšit na další návštěvu!

Snažíme se ať u nás najdete vždy to co hledáte!

S láskou váš Cheese Market.