TRIUMPH - ASISTENTKA PRODEJE/BRA-FITTERKA

  1. Domů
  2. O Centru
  3. Kariéra
  4. TRIUMPH - ASISTENTKA PRODEJE/BRA-FITTERKA

Inzerát o volných místech

Triumph CZ
07.07.2020 full time

Společnost Triumph International spol. s r.o., přední světový výrobce značkového spodního prádla, plavek a nočního programu hledá asistentku prodeje/bra-fitterku na pobočku Olympia Brno.

Náplň práce:
Profesionální zákaznický servis na nejvyšší úrovni
Aktivní prodej a odborné poradenství
Monitorování a plnění individuálního plánu
Úprava vzhledu prodejny podle pravidel Visual Merchandisingu

Požadujeme:
Zkušenost v zákaznickém servisu alespoň jeden rok
Minimálně středoškolské vzdělání
Vstřícný, pro-aktivní a pozitivní přístup
Orientaci na výsledky
Velmi dobré komunikační schopnosti
Zodpovědný a samostatný přístup ke svěřeným úkolům

Nabízíme:
Motivující finanční ohodnocení
Pravidelná profesionální školení
Zaměstnanecké benefity: stravenky, Flexi Pass, zaměstnanecká sleva na produkty značky, dovolená 5 týdnů

Nástup je možný od 1.9.2020

Pokud Vás tento inzerát oslovil, neváhejte nám zaslat životopis na email: triumphbrno@email.cz

Triumph CZ

Triumph

Otevírací doba

Po - So
09:00 - 21:00
Ne
10:00 - 20:00

Center Map