BIJOU BRIGITTE - VEDOUCÍ PRODEJNY A PRODAVAČ/PRODAVAČKA

  1. Domů
  2. O Centru
  3. Kariéra
  4. BIJOU BRIGITTE - VEDOUCÍ PRODEJNY A PRODAVAČ/PRODAVAČKA

Inzerát o volných místech

Bijou Brigitte
07.10.2021 full time

Bijou Brigitte je lídrem na trhu s módními šperky, nabízíme rozsáhlý sortiment od aktuálních trendů až po klasiku. Do našeho týmu Bijou Brigitte v OC Olympia hledáme vedoucí pobočky a prodavačku.

Pracovní náplň:
Prodej šperků a doplňků
Obsluha zákazníků
Práce s hotovostí
Úklid prodejny
Aranžmá prodejny dle pravidel Visual Merchandising

Naše požadavky:
Milé vystupování a kladný přístup k zákazníkům
Ochotu učit se novým věcem
Komunikační schopnosti a časovou flexibilitu
Dlouhodobá spolupráce

Co nabízíme:
Práci v příjemném kolektivu
Zaškolení
Pokud Vás náš inzerát zaujal, těšíme se na Váš životopis.

Typ úvazku: Plný úvazek 40 hodin/týdně a 30 hodin/ týdně
Nástup možný ihned
Místo výkonu práce: OC Olympia Brno, U Dálnice 777, Brno
Kontaktní e-mail: pracebbemailcz