VAŇKOVKAFEST 2019

  1. Domů
  2. Novinky a Akce Centra
  3. VAŇKOVKAFEST 2019

Akce

VAŇKOVKAFEST 2019

Galerie Vaňkovka Brno
26. 6. až 1. 8.

Galerie Vaňkovka vám přináší další ročník multižánrového festivalu Vaňkovka Fest….a bude i kino!

Od konce června až do konce července se vám v nádherném venkovním prostoru Galerie Vaňkovka představí nejrůznější kapely od nestárnoucích hudebních legend až po začínající talenty. Potěší vás vystoupení stand up komiků i tematické hudební večery. A co je na tom nejlepší – tuto mega porci zábavy si můžete až do konce července užívat úplně zdarma!

Letos máme pro vás hned několik skvělých novinek. Kromě parádních koncertů jsme se totiž rozhodli zařadit do programu i letní kino. Letos totiž slaví 70. narozeniny úžasný Bolek Polívka a my jsme se rozhodli, že vám věnujeme dárek v podobě jeho filmů. Tož donděte!

Už minulý rok jste po práci těšili na příjemný chill out u Vaňkovky? Nebojte, bude tomu tak i letos, jenom jsme vše posunuli ještě o level výš! Každý den si od 16 hodiny můžete v naší chill out zóně posedět, vypít drink a prostě relaxovat. K zavedenému koktejlovému konceptu Spirit Bar Truck se do cateringové flotily Vaňkovka Festu přidá ještě zcela nový koncept pivního baru na kolečkách pro open air scénu Pivo Pivo, jehož stěžejní myšlenkou je nekompromisní kvalita čepovaného piva. Další novinkou bude autentické asijské bistro Mr. Huye, které nabídne vše, co se točí kolem závitků… Příjemné posezení doplní paletový nábytek, sedací pytle, příjemná muzika a stín, který vrhají stěny Galerie Vaňkovka.

V programu festivalu nebudou chybět vystoupení stand-up comedy show a každou sobotu si můžete zacvičit jógu s Nicol.

Co dodat? Těšíme se na vás... Pojďme si společně užít brněnské léto na Vaňkovka Festu naplno...

ZMĚNA PROGRAMU: Z důvodu nemoci Dan Bárta neotevře Vaňkovka Fest 26. června. O jeho show však nepřijdete, protože Dan Bárta & Alice celý festival ukončí 1. srpna.

Ochutnávka vystupujících umělců na SPOTIFY

Vaňkovkafest 2018

Příjezd

Trasa