PŘESUNUTÍ OSLAVY

  1. Domů
  2. Novinky a Akce Centra
  3. PŘESUNUTÍ OSLAVY

Akce

PŘESUNUTÍ OSLAVY

Galerie Vaňkovka Brno
Galerie Vaňkovka Brno odkládá oslavy 15. výročí

O novém termínu budeme včas informovat

Brno, 9. března 2020

S ohledem na vývoj událostí posledních dnů ohledně šíření koronaviru se vedení Galerie Vaňkovka Brno rozhodlo odložit plánované březnové oslavy 15. výročí centra. K rozhodnutí nás vedla také stanoviska veřejnosti a náš pocit zodpovědnosti k našim zákazníkům.

Nový termín oslavy výročí Galerie Vaňkovka Brno bude oznámen, jak jen to bude možné. V případě příznivého vývoje předpokládáme konání akce v říjnu tohoto roku. Při plánování náhradního termínu budeme i nadále zohledňovat stanoviska a doporučení všech klíčových orgánů. Již teď ale můžeme slíbit, že na kvalitě programu nijak nepolevíme. Uděláme vše pro to, aby zůstal zachován ve stejné podobě jako program původní.

Intenzivně a nepřetržitě sledujeme aktuální vývoj situace. V rámci preventivních opatření jsme instruovali úklidovou službu centra a pověřili jsme ji zvýšením frekvence úklidu rizikových míst, jako jsou zábradlí eskalátoru nebo kliky dveří. Průběžně informujeme také všechny zaměstnance centra a obchodů a poskytujeme jim vhodné pokyny či doporučení týkající se preventivního chování v místech s vyšší koncentrací návštěvníků.

Děkujeme za pochopení a za zachování přízně.

 

Jan Borůvka, ředitel Galerie Vaňkovka Brno –

Příjezd

Trasa