NOVÉ OBCHODY VE VAŇKOVCE

  1. Domů
  2. Novinky a Akce Centra
  3. NOVÉ OBCHODY VE VAŇKOVCE

Akce

NOVÉ OBCHODY VE VAŇKOVCE

Galerie Vaňkovka Brno
CO PRO VÁS AKTUÁLNĚ OTEVÍRÁME?

#vankovkainspiruje

Teplé měsíce roku nepřináší jen slunce, pohodu a dovolené, ale také nové značky ve vašem oblíbeném nákupním centru. A letos se opravdu zadařilo, protože jsme pro vás během posledních měsíců otevřeli několik skvělých obchodů či restaurací. A to ještě nekončíme!

Sakura’s Running Sushi najdete v 1. patře, vedle kavárny Starbucks. Restaurace je zaměřena především na running sushi. Nejpříjemnější způsob, jak ochutnat japonské speciality, které si sami vyberete na dvoupatrovém pohyblivém pásu.

———————————————————————————————————————

Pizza Hut Express se nachází v přízemí, mezi ostatními restauracemi. Pochutnejte si na nejoblíbenějších druzích pizzy, které se připravují z čerstvého těsta a těch nejlepších ingrediencí. Do 5 minut přímo před vámi! Kromě základní nabídky si můžete objednat pizzu podle vašeho přání, složenou z ingrediencí, které máte nejraději. Každou pizzu si také můžete vylepšit oblíbeným sýrovým okrajem.

———————————————————————————————————————

Grand Optical najdete v přízemí, vedle O2.  Nabízejí širokou škálu dioptrických i slunečních brýlí a také kontaktních čoček. Obruby klasických elegantních tvarů nebo modely inspirované nejnovějšími módními trendy. V prodejně najdete světové i exkluzivní značky jako Ray-Ban, Gucci, Tommy Hilfiger, Fossil, Miki Ninn, Enzzo, Fuzion či Heritage. To vše za jasné a příznivé ceny. Z nabízeného sortimentu si vybere opravdu každý.

———————————————————————————————————————

JRC Gamecentrum je oblíbeným obchodem pro všechny fanoušky počítačových her, superhrdinů, komiksů a filmů. V prodejně, která se nachází vedle lékárny poblíž vchodu od Zvonařky, najdete širokou nabídku herních konzolí PlayStation, Xbox One a Nintendo Switch, včetně her a příslušenství, nechybí ani virtuální realita. Nabízí též digitální produkty jako předplatné pro online hraní, nabití peněženky Steam, paysafecards, fut pointy a další herní měny. Využít se dá také služby bazaru. 

———————————————————————————————————————

Wittchen je lídrem na trhu luxusních kožených výrobků. Prodejnu najdete od 8. srpna v horní pasáži vedle CCC. Jejich nabídka zahrnuje širokou škálu luxusních výrobků charakterizovaných elegantním stylem a ruční výrobou, která zaručuje jejich nejvyšší kvalitu. V prodejně najdete kolekce kabelek, oděvů, parfémů, obuvi, zavazadel a mnoha dalších doplňků, jako jsou kravaty, šátky, opasky, čepice či rukavice. 

New shops Vaňkovka léto

Příjezd

Trasa