FALL FASHION

  1. Domů
  2. Novinky a Akce Centra
  3. FALL FASHION

Akce

FALL FASHION

Galerie Vaňkovka Brno
1.-31. ŘÍJNA SHOWS 22.-23. ŘÍJNA

FASHION SHOW | FASHION EXHIBITION | FASHION ON LED

FASHION ON LED: 1.-31. ŘÍJNA
FASHION EXHIBITION: 4.-17.ŘÍJNA
FASHION SHOW 22.-23. ŘÍJNA 13:00 | 15:00 | 17:00

K podzimní sezóně v Galerii Vaňkovka neodmyslitelně patří nové kolekce a hlavně módní přehlídky VAŇKOVKA FASHION DAYS, které letos proběhnou v pátek a v sobotu 22.-23. října. Ty jsou pověstným zlatým hřebem tematického měsíce. Módní přehlídky se v oba dny odehrají vždy ve 13, 15 a 17 hodin. V pátek si v závěru módní akce návštěvníci užijí exkluzivní módní přehlídku z dílny fashion designové značky PONER. Dvoudenní fashion show budou doprovázet taneční a akrobatická čísla doplněná o audiovizuální efekty.

Přehlídky doplní prezentace sezónních outfitů formou výstavy na futuristických figurínách a to netradičně expresivním kombinováním jednotlivých kousků oblečení, doplňků, sportovního zboží a elektroniky. Figuríny si můžete prohlédnou 4.-17. října na pódiu v rotundě. Sledujte naše sociální sítě, kde bude soutěž o nejoblíbenější outfit na figuríně. Vybereme jednoho výherce, který získá poukaz na nákupy do Vaňkovky v hodnotě 3 000 Kč!

A po celý říjen nainstalujeme do pasáže čtyři velké LED obrazovky, na kterých najdete inspirativní pohled na módu, aktuálně dostupnou v prodejnách Galerie Vaňkovka.