Tripoli

  1. Domů
  2. Gastronomie
  3. Tripoli
Tripoli

Otevírací doba

Po - Ne
zavřeno

Tripoli

Tripoli restaurant se nachází v samotném srdci nákupního centra Galerie Vaňkovka, kde je  možnost pohodlného parkování v nadzemních garážích centra.

Pro milovníky kvalitní kávy připraví naši baristé  s pečlivostí a láskou výbornou kávu značky Lavazza a kávové speciality z programu espresSOunique dle Vašeho výběru. Z nápojového lístku nabízíme domácí limonády a čaje, čerstvé ovocné šťávy, rozlévaná domácí i zahraniční vína, točené pivo Starobrno, alkohol a míchané nápoje.

Základem naší kuchyně jsou domácí čerstvé těstoviny, pizza, rizota, saláty, pokrmy z grilu, speciality a dezerty.

Denně pro Vás připravujeme snídaně a snídaňové menu.
Z poledního menu každý všední den nabízíme výběr ze čtyř menu včetně polévky.
Stálá klientela a spokojení zákazníci, kteří dokáží ocenit nejen kvalitu jídla a nápojů, nýbrž i ochotu a profesionální přístup personálu naší stylové a moderní restaurace je pro nás prioritou.

Restaurace a pizzerie Tripoli Restaurant zahájila svůj provoz stejně tak jako Galerie Vaňkovka v březnu roku 2005. A stejně tak jako Galerie Vaňkovka, tak i Vaše oblíbená restaurace od prvního dne přivítala mnoho návštěvníků. Díky prostředí a atmosféře, která zde panuje se Tripoli Restaurant stal brzy poutním místem galerie.

Kde jinde si chcete dát schůzku, než na místě, kde Vás nikdo nepřehlédne a kde i Vy budete skutečně v centru dění... i v případě, že budete muset na někoho čekat, u nás nebudete nikdy sami.

Náš personál Vám splní téměř každé přání. A věřte, že máte z čeho vybírat. Samozřejmostí je klimatizace, rozdělení na kuřáckou a nekuřáckou část.

Pro naše hosty je možnost bezplatného připojení na internet. Platbu Vašeho účtu je možno provést v hotovosti, stravenkami nebo platební kartou.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

DENNÍ MENU ►