Potrefená Husa

  1. Domů
  2. Gastronomie
  3. Potrefená Husa
Potrefená Husa

Otevírací doba

Po - Čt
10:00 - 23:00
Pá + So
10:00 - 00:00
Ne
10:00 - 23:00

Potrefená Husa

V červenci roku 2006 jsme pro Vás otevřeli značkovou restauraci Beer Point v Galerii Vaňkovka.
Koncept Beer Point patří mezi koncepty značkových restaurací pivovaru Staropramen, které patří mezi nejznámější a nejúspěšnější gastronomické koncepty v České republice.

Klíčovým gastronomickým řetězcem pivovaru Staropramen bezesporu je Potrefená Husa. I proto se v listopadu 2006 koncepty Potrefená Husa, Beer Point a Sportovka sjednotili pod značku nejúspěšnější a to Potrefená Husa. Od listopadu 2006 doplnila tedy restaurace Potrefená Husa širokou škálu exkluzivních značek presentovaných v Galerii Vaňkovka.

Restauraci naleznete v romantické a klidové části obchodního centra Galerie Vaňkovka, u vchodu z ulice Dornych,(východ mezi Datartem a rychlými občerstveními).

Velkou výhodou restaurace je její umístění, které i v rušném a pulsujícím centru nabízí návštěvníkům klid a pohodu v nádherném prostředí historické zástavby. Spojíte-li si toto prostředí s moderním interiérem restaurace, širokou nabídkou jídelního lístku, nápojů a příjemnou obsluhou, je téměř jisté, že každá Vaše návštěva bude velmi milým zážitkem.

Potrefena Huset