Café Práh

  1. Domů
  2. Gastronomie
  3. Cafe Práh
Cafe Práh

Otevírací doba

Po - Ne
zavřeno

Café Práh

Do naší kavárny můžete přijít nejenom relaxovat, ale také pracovat, máme zde prostor pro pracovní schůzky s možností připojení k internetu. Nabízíme výběr z velmi bohatého nápojového lístku i občerstvení a možnost příjemného, ničím nerušeného posezení v prostorách naší kavárny.

Prostor je rozdělen do tří částí – kavárna, malý sál a velký sál.  Atraktivní prostory blízko středu města s dobrou dopravní dostupností lze využít pro své soukromé i veřejné akce. Při návštěvě Café Práh si můžete také prohlédnout i zakoupit výrobky z našich chráněných dílen. 

V prostorách kavárny pořádáme také různé kulturní akce (koncerty, čtení poezie, promítání, cestovatelské přednášky atd.). Další informace o kavárně a jejím bohatém kulturním programu naleznete na www.cafeprah.cz.

Café Práh je kavárna, kde obsluhují lidé s duševním onemocněním. Kavárna je zaměřena na zvládnutí pracovních dovedností a nácvik pracovní zátěže srovnatelné se zaměstnáním v běžných podmínkách. Je určena především pro lidi s duševním onemocněním, kteří jsou motivováni vrátit se do běžného zaměstnání nebo do školy. 

Kavárnu "Café Práh" a "Obchůdek Práh" zřizuje Práh jižní Morava z.u, Tuřanská 12, 620 00 Brno, které zaměstnává více než 50% osob se zdravotním postižením, a tím splňuje podmínku stanovenou zákonem č.435/2004  Sb. poskytovatelům náhradního plnění

Café Práh