Jaké dárky letos vybrat rodičům, abyste je zaručeně okouzlili?

Blog

  1. Domů
  2. Blog
  3. Jaké dárky letos vybrat rodičům, abyste je zaručeně okouzlili?

Jaké dárky letos vybrat rodičům, abyste je zaručeně okouzlili?

Jestli existuje někdo, kdo už opravdu všechno má, tak to jsou rodiče. Nebo vám to tak určitě přijde minimálně ve vánočním období, kdy se možná marně snažíte vymyslet, co jim na Štědrý den zabalit do nablýskaného balicího papíru. Máme pro vás pár tipů na originální dárky, které jim udělají radost a zároveň zpříjemní jejich každodenní rutinu.

Kávovar. Je jen málo rodičů, kteří si dokážou představit život bez kávy. Pokud ji nezačali pít za svého studentského života nebo prvních pracovních dní, pak se tomu určitě nevyhnuli v období, kdy jste se jim narodili vy. A láska ke kofeinu se jen těžko opouští. Uvidíte, že když najdou pod stromečkem kávovar, nebudou jim zářit oči radostí jenom ve chvíli, kdy ho spatří, ale i každé ráno, když si budou vychutnávat svůj ranní šálek kávy.

Zajděte pro něj do Tchiba, kde pochopíte, že svět kávy není černobílý. Jenom u výběru samotného kávovaru se budete muset rozhodnout, jestli chcete pořídit plnoautomatický, pákový nebo kapslový. Tím to ale nekončí. Na výběr máte ještě z ruční přípravy kávy nebo překapávače. Každý z nich má něco do sebe. Záleží, co je pro vaše rodiče prioritou. Rychlost, kvalita nebo kvantita? To už budete muset posoudit sami. Řídit se můžete tím, že je přeci jenom znáte celý život.

 

Roboti jsou pomocníci do každé kuchyně

V kuchyni ještě zůstaneme. Pod stromeček můžete nadělit kuchyňského robota. Dárek, který ocení spíš maminka. A to obzvlášť proto, že když se jí zeptáte, tak vám řekne, že za jejích mladých let takové vymoženosti vůbec nebyly. Nastavení různých stupňů rychlosti, velký výběr nástavců pro hnětení těsta, mixování, krájení i šlehání. To všechno dokáže jeden přístroj. Uvidíte, že se nakonec stane v kuchyni rodičů nepostradatelným pomocníkem.

Navíc tím dáváte tak trochu dárek i sami sobě, protože je jasné, že při každé návštěvě dostanete výslužku na doma. Pro kvalitní kuchyňské roboty zajděte do Ety. Najdete tam výrobky v nejvyšší kvalitě, na kterou se i díky české tradici značky můžete spolehnout.

Dopřejte jim kvalitní péči o zuby

Dárek, který by vás nejspíš na první dobrou nenapadl, ale věřte, že rodiče potěší a určitě ho nakonec ocení. Navíc tím zainvestujete do jejich zdraví, což je jednou z nejcennějších věcí, kterou mají. U nás v Profimedu můžete vybírat z několika variant. Jedničkou mezi nimi je momentálně Philips Sonicare. Sonický zubní kartáček. Zní vám to spíš jako zaklínadlo? Je pravda, že tenhle elektrický kartáček je skoro kouzelný. Nebude totiž vašim rodičům ničit zuby, protože nerotuje, ale pracuje na principu ultrazvuku.

 

Darujte rodičům kvalitní spánek

Pokud jsou podle vás elektrické spotřebiče nevhodným dárkem, nebo prostě chcete věnovat něco měkčího na dotek, máme pro vás tip, který vás vašim rodičům připomene vždy, když budou ulehat ke spánku. Povlečení. Ve SCAN quilt mají kvalitní materiály, ve kterých se spí jako v bavlnce. A to nejen když si vyberete zrovna bavlněné povlečení.

U vzorů se stačí orientovat podle toho, co doma vídáte nejčastěji. Nebojte se ale ani vybrat odvážnější nebo zajímavější kousky. Pokud mají máma s tátou doma jenom klasické čistě bílé provedení ložního prádla, ale vy víte, že by zkusili třeba květinové vzory, jen na to nemají odvahu, udělejte tento krok za ně a pořiďte jim ho. Pokud chcete rodičům dopřát opravdu luxusní spánek, vezměte jim k tomu i polštář a přikrývku. Ve SCAN quilt najdete i hypoalergenní kousky, které nebudou dráždit při spánku vůbec nikoho.

A pokud s mámou a tátou už nebydlíte, máme pro vás ještě jeden tip. Víc než vánoční hvězda se rozzáří především, když s nimi strávíte kvalitní čas. Čím déle se s nimi uvidíte, tím větší úsměv jim na tváři vykouzlíte.