Nevíte, co dát přítelkyni pod stromeček? Inspirujte se u nás

Blog

  1. Domů
  2. Blog
  3. Nevíte, co dát přítelkyni pod stromeček? Inspirujte se u nás

Nevíte, co dát přítelkyni pod stromeček? Inspirujte se u nás

Je to tak. To, že se blíží Vánoce, už nejde přehlédnout. Obchody jsou plné lidí, což vám připomíná, že byste i vy měli začít shánět vánoční dárky. Pokud se bezcílně touláte uličkami a stále nevíte, co by potěšilo vaši přítelkyni, pak jste tady správně. Nechte se inspirovat v následujících řádcích.

Parfémem nikdy nic nezkazíte. To už jste možná někde slyšeli. My si dovolíme nesouhlasit. Parfémem se musíte trefit do vkusu ženy. Chcete svojí přítelkyni ukázat, že ji opravdu znáte? Vybírejte parfémy podobné tomu, jaký má doma. Jak to poznat? Stačí se zamyslet nad tím, co cítíte, když je vaše druhá polovička nablízku. Máte pocit jako byste se procházeli provoněnou loukou? Pak vybírejte květinové vůně.

Láska na první přičichnutí

Pokud cítíte nejvíc les plný mechu, pak sáhněte v Douglasu po dřevitých vůních. Jestli je vaše druhá polovička blázen do sportu, tak jí pravděpodobně nechybí na kosmetickém stolku parfémy s citrusovým a ovocným akcentem. V Sephoře vás v takovém případě odkážou k regálu se svěžími vůněmi. Nebo vaši ženu potěší orientální vůně, která je signifikantní kořením a bylinami? Možná to zní složitě, ale nebojte se. V Douglasu i Sephoře se můžete vždy zeptat. Uvidíte, že se vám podaří najít takovou kombinaci vůní, do které se přítelkyně zamiluje na první přičichnutí.

Pokud se ale přeci jenom bojíte, že se netrefíte, sáhněte raději po špercích. V době, kdy jich ale existuje nepřeberné množství, je i tady potřeba myslet na to, jak má šperk vypadat. Zvolit můžete jednoduché náramky z Bijou Brigitte nebo řetízky s přívěskem z Pandory, bát se ale nemusíte ani náušnic s kamínkem v různých barevných provedeních ze Swarovského.

Darujte prsten, ale pozor na správnou velikost

Pozor si dejte především při výběru prstenů, u nich je důležité trefit správnou velikost. Využijte staré známé taktiky. Změřte si obvod prstýnku, který vaše přítelkyně odkládá třeba při umývání nádobí. Když budete vybírat, myslete také na to, jestli vídáte ve šperkovnici více zlatých nebo stříbrných kousků a vezměte vždy odpovídající barevné provedení.

Máte pocit, že vaše žena šperky moc neunosí, zatímco kabelek má doma plný věšák? Pak se nebojte jí pod stromeček nadělit další kus do sbírky. Pokud máte dojem, že jich má hodně, nemějte obavy. Kabelek není nikdy dost. Zkuste zajít do Wittchen, Gant nebo Ecco a sami uvidíte, že stále vznikají nové modely a vždy je z čeho vybírat.

 

Dárek nejen pro ni, ale i pro vás

Pokud ale chcete jít do něčeho odvážnějšího, můžete se porozhlédnout v Intimissimi, Tezenisu, Triumphu nebo Calzedonii po vkusném spodním prádle. Nemusíte mít strach, že budete příliš divocí, ale zároveň se nebojte vybrat něco okázalejšího. Bombarďáky po babičce si vaše přítelkyně zvládne koupit sama. Vy zkuste vzít třeba krajku.

Ideálně v červeném nebo černém barevném provedení. Nepouštějte se do leopardích vzorů ani do bílé nebo divokých neonových barev, pokud si nejste jistí, že je to přesně to, co vaše partnerka ocení. Zároveň nezapomeňte, že spolu musí kalhotky a podprsenka ladit a odpovídat velikosti, kterou vaše partnerka nosí. Pokud se vám to teď už jeví jako příliš složitý úkol, můžete vsadit na jistotu a vzít negližé.

 

Když k jakémukoliv dárku přidáte kvalitní kosmetiku, získáte ještě pár bodů navíc. Nepouštějte se do výběru make-upu, tam se lehce spálíte. Když ale vyberete kvalitní sprchový gel, pěnu do koupele nebo toaletní vodu, nic nezkazíte. Vezměte takové, které jsou vyráběné s láskou a maximální péčí. Najdete je třeba v L’Occitane nebo Rituals.

Pokud jste se dočetli až sem a stále nevíte, co vybrat, zeptejte se na radu některého ze svých kamarádů. Mnohdy vás totiž může zachránit od naprostého fiaska. Do karet vám navíc nahrává, že pokud je do vás vaše žena zamilovaná, potěšíte ji už tím, že spolu strávíte kvalitní čas třeba při sledování vánočních pohádek.