Tipy na dárky, ze kterých se vašemu příteli rozzáří oči

Blog

  1. Domů
  2. Blog
  3. Tipy na dárky, ze kterých se vašemu příteli rozzáří oči

Tipy na dárky, ze kterých se vašemu příteli rozzáří oči

Vybrat dárek pro přítele je často ta nejnáročnější část Vánoc. U výloh se totiž nikdy dlouho nezdrží a do obchodu ho nedostanete, protože ho nákupy nebaví. Když se ho zeptáte, co by chtěl od Ježíška, odpoví, že je mu to jedno. To, co by si přál, pak musíte luštit z velmi nejasných indicií. Proto vám přinášíme pár tipů na dárky, díky kterým se mu u vánočního stromečku v očích objeví jiskřičky nadšení.

Pořiďte mu společenskou košili. Ať už máte doma kravaťáka nebo odpůrce bílých límečků, košili čas od času oblékne každý muž. Darujte mu poukaz na košili na míru. Je to přesně ten typ dárku, který si může přizpůsobit podle svého vkusu. Kromě toho, že mu dáte praktický dárek, tak to zároveň bude originální a osobitý kousek. Pro poukaz si u nás ve Vaňkovce můžete zajít do Blažka nebo Vývoje.

Hodinky mu pohlídají čas i tepovou frekvenci

Pokud je to spíš sportovec, potěší ho víc chytré hodinky. Obzvlášť v dnešní době, kdy platí, že co není pořádně změřené, jako by ani nebylo. Apple Watch nebo Samsung Galaxy Watch jsou proto nezbytností. Člověk díky nim ví, kolik spálil kalorií, jak moc byl sportovní výkon efektivní, ale třeba i to, jak dlouho a jak kvalitně se vyspal. Když pořídíte vodotěsné, tak se budou navíc hodit i na plavání.

Pokud sáhnete po iWatch SE, zajistíte si, že budou dbát nejen na to, aby byl váš muž šetrný ke svému zdraví ale i k životnímu prostředí. Jsou to totiž první uhlíkově neutrální hodinky od Applu. Vybrat můžete z několika barevných kombinací tak, abyste se trefili do vkusu.

K tomu perfektně sednou fitness doplňky. Po kvalitním proteinu se budou příteli svaly rýsovat o něco snadněji a zároveň mu po cvičení nedojde energie. Vezměte rovnou třeba i BCAA nebo proteinové tyčinky, kterých mají v Nutrendu nepřeberně. Uvidíte, že se mu balíček plný sportovních produktů, které podpoří jeho výkony, zalíbí. A obzvlášť v povánočním čase ho využije naplno.

Využijte rozvinutějšího čichu žen a darujte parfém

Pokud ale víte, že by vás vaše druhá polovička při obdržení takových dárků podezřívala, že příliš naléháte na jeho zdravý životní styl, můžete vsadit na ověřenou klasiku, kterou je parfém. Většinu mužů takový dárek potěší víc, než se může zdát. Výběr parfémů pro ně totiž bývá jednou z nejméně oblíbených činností, očichat všechny vzorečky v Douglasu nebo Sephoře zabere hodně času a ten oni v obchodech ztrácí jen neradi.

Svého partnera máte pravděpodobně už dobře „nacítěného“, a navíc máte jako žena lepší schopnost vnímat čichem. Proto dokážete celkem dobře trefit vůni, která bude vašemu muži sedět. Ať už vsadíte na osvědčenou klasiku, kterou z něj cítíte běžně, nebo budete odvážná, zaexperimentujete a pořídíte vůni, která doma jen tak nezavane, věřte, že pro svého partnera vyberete parfém, který si zamiluje.

 

Upravené vousy chce mít každý muž

Má váš přítel plnovous nebo jenom jemné strniště? Zajděte pro dárek do elektra, kde mu můžete pořídit zastřihovač vousů, díky kterému nad nimi bude mít absolutní kontrolu. Výběr je na vás, v Datartu jich je plno. Rozhodovat se můžete podle typu, materiálu, značky i počtu nástavců v balení. Těch se vyplatí vzít co nejvíc, aby si váš muž mohl vytvořit každý týden nový look.

 

Pokud všechny tyhle věci už vlastní a vy máte pocit, že už má doma opravdu úplně všechno, nadělte mu pyžamo. Ano, to je ta věc, kterou nikdy nemůže najít, proto spí v trenkách. Občas to přeci jenom zkusí a zeptá se vás, jestli jste někde jeho pyžamo neviděla. Dejte mu odpověď na tuhle otázku pod stromeček. Pořiďte mu v Celio pohodlný kousek, ve kterém se vyspí jako na obláčku a vstávat bude s úsměvem na tváři a plný sil.

Ať už nakonec vyberete cokoliv, nezapomeňte si především užít společně strávené chvíle. Protože největším dárkem je na Vánoce vždy čas s rodinou a chvíle klidu, při kterých si pořádně pochutnáte na vanilkových rohlíčcích a bramborovém salátu. A jeden tip nakonec, když si pořídíte pod vaše vánoční šaty nové spodní prádlo, tak nadělíte dárek jemu i sobě.