Darujte kamarádce k Vánocům dárek, který jí zajistí chvíli oddechu

Blog

  1. Domů
  2. Blog
  3. Darujte kamarádce k Vánocům dárek, který jí zajistí chvíli oddechu

Darujte kamarádce k Vánocům dárek, který jí zajistí chvíli oddechu

Taky chodíte vybírat dárky pro celou rodinu s kamarádkou, protože vám dokáže skvěle poradit a vybrat přesně to, co obdarované potěší? Má to ale jednu nevýhodu, na radu ohledně dárku pro ni samotnou se jí zeptat nemůžete. A už vůbec ho s ní nemůžete jít kupovat. Právě proto vám s tím poradíme my.

Kupte svíčku. Možná si říkáte, že to je ohraný dárek a už jich určitě dostala hromadu. Nejspíš máte pravdu. Na druhou stranu je to věc, kterou člověk vždycky využije. Proč? Protože vytváří atmosféru klidu. Určitě si sami vzpomínáte na situace, kdy vás pohled na plápolající plamínek uklidnil a přivedl vás na jiné myšlenky.

Když se navíc trefíte do vůně, která vaší kamarádce sedne, tak se z vašeho vánočního dárku stane signifikantní prvek a bude minimálně několik dní reprezentovat vůni domova. A věřte, že u nás v Yankee Candle mají tak velký výběr svíček, že tu pravou určitě najdete.

 

Co kamarádka ocení vždycky? Balzám na nervy

Přátelíte se se studentkou, mámou nebo někým, kdo má zrovna hromadu práce? Ať už je správná jakákoliv odpověď, jedno je jisté, každá žena si občas potřebuje něčím obalit nervy. Na to spolehlivě funguje čokoláda. Bílá, hořká nebo mléčná, plněné pralinky nebo nugátové kostky. Svoji kamarádku určitě dobře znáte a víte, co u ní funguje jako nejlepší čokoládový „vyklidňovák“.

Když se zajdete podívat do Lindt, našeho čokoládového ráje, tak vám určitě něco padne do oka. Pokud vaši kamarádku zrovna čeká náročné období, tak se nebojte vybrat balení, do kterého se vejde větší množství kousků. Kdo ví, možná si s ní nakonec obalíte nervy i vy, až se někdy stavíte na návštěvu probrat všechny životní radosti i překážky.

Darujte sílu z čajových plantáží

Pokud je vaše kamarádka milovnicí kávy, určitě ji nezklame, když si pod stromečkem rozbalí balíček kvalitních kávových zrn. Pravda ale je, že znalcům se kafe kupuje těžko, mají totiž vytříbenou chuť a často si u svého výběru dávají hodně záležet. Můžete ale sáhnout jenom o kousek vedle a vzít dárek, který každý ocení především v tomto chladném období.

Kvalitní čaj. V Oxalis máte možnost vybírat mezi černými, zelenými, bylinnými, ovocnými i dalšími speciály. A protože si můžete sami zvolit, jakou gramáž chcete pořídit, tak vám nic nebrání ani ve vytvoření ochutnávkového setu podle vlastních nápadů.

 

Vytvořte kamarádce nový rituál

Obzvlášť v zimě, kdy se brzy stmívá, a na poležení v trávě je opravdu velká zima, je občas těžké najít si plány na večer. Takový rituál, u kterého nechybí hrnek čaje na zahřátí, deka na zachumlání a výhled do zasněžené přírody, se párkrát do týdne hodí. A co je základem každého rituálu? Minimálně jedna věc, na kterou se při každém jeho opakování může člověk spolehnout. V tomhle případě to může být hrnek.

Velký s uchem a zvířecími motivy, menší puntíkovaný, kulatý nebo hranatý. V barvách, tvarech a velikostech se představivosti meze nekladou. Abyste měli jistotu, že kamarádka hrnek využije a potěší ji, měli byste myslet na to, aby vystihl právě její osobnost. Tady vám s výběrem neporadíme, protože jednu ze svých nejbližších osob znáte nejlépe vy. Určitě víte, jestli je spíš romantická, přemýšlivá nebo divoká duše. V Potten & Pannen každopádně určitě vyberete, protože tam mají hrnky pro každou osobnost i náladu.

Nakonec přeci jenom jednu výhodu nakupování s kamarádkou má. Dárek jí před jejíma očima sice koupit nemůžete, ale když budete při společném vybírání věcí pro ostatní poslouchat, určitě se dozvíte, co se jí líbí a jaké dárky preferuje právě ona. Pak už jenom stačí udělat si ještě jednu otočku do obchodu a její nepřímo vyřčené přání pořídit.