Vaňkovka ve vánočním: Anděla v nových šatech, oblíbené adventní služby a otevřeno i na Štědrý den

Blog

  1. Domů
  2. Blog
  3. Vaňkovka ve vánočním: Anděla v nových šatech, oblíbené adventní služby a otevřeno i na Štědrý den

Vaňkovka ve vánočním: Anděla v nových šatech, oblíbené adventní služby a otevřeno i na Štědrý den

V adventních kalendářích přibývají další a další prázdná okénka, což značí jediné – Štědrý den je tu cobydup. Pohodovou vánoční atmosféru si užívají také návštěvníci brněnské Galerie Vaňkovka, která se již před pár týdny převlékla do svátečního hávu a nabízí speciální vánoční služby. Zákazníci mohou již tradičně využít bezplatnou vánoční šatnu, zasoutěžit si o zajímavé ceny v aplikaci Jsem Vaňkovka a nechat si krásně zabalit dárky pro všechny blízké. Tak neváhejte a přijďte si nechat zpříjemnit období vánočního shonu!

Kouzelná vánoční výzdoba

Nic nenavodí správnou adventní atmosféru tak jako krásná výzdoba. Vánoční dekorace si můžete naplno užít i při nakupování v největším brněnském obchodním centru. Interiér Vaňkovky vás zaujme nespočtem světelných řetězů a girland, které zdobí všechna podlaží. Tradičnímu provedení výzdoby vévodí vysoký vánoční strom, jehož vrcholu dominuje socha Anděly.  Ta se letos navíc předvádí návštěvníkům ve zbrusu nových sněhobílých šatech, které vznikly ve spolupráci s Městským divadlem Brno.

Račte si odložit

Pohledem na krásné vánoční ozdoby ale příjemná návštěva Vaňkovky nekončí. Všem z vás, kteří se chystají hledat ty správné vánoční dárečky a mají před sebou vidinu několikahodinových nákupů, je i letos k dispozici vánoční šatna. Díky bezplatné službě si můžete bez starostí odložit své svršky. Kabáty a bundy tak nemusíte nosit v rukou, a zbyde vám více místa na nákupní tašky, které můžete plnit ve všech obchodech!

 

Štědré výhry v aplikaci Jsem Vaňkovka

Dárečky ale nemusíte jen nakupovat. Stáhněte si do svého telefonu aplikaci Jsem Vaňkovka a nechte se odměnit! Věrnostní appka, nabízí i letos adventní kalendář, který pro uživatele skrývá 24 překvapení. Stačí si každý den v prosinci otevřít příslušné políčko a zúčastnit se slosování. Hraje se o štědré výhry od obchodů z Vaňkovky. Nenechte si je ujít! Body nasbírané v aplikaci si navíc můžete vyměnit za skvělé odměny, nebo je využít k návštěvě toalet zdarma.

 

Nechte si dárky krásně zabalit

Narazili jste při procházení Vaňkovkou na krásné dárečky, které vašim blízkým vykouzlí úsměv na tváři, ale máte obavy z jejich balení? Práce s balicím papírem se mnohdy může proměnit v katastrofu. Nezoufejte a svěřte zakoupené předměty do rukou odborníků, kteří jsou připraveni vám nabídnout pomocnou ruku. Ochotný personál z Dárkové balicí služby vám dárečky pořízené ve Vaňkovce profesionálně zabalí.

 

Nakupujte i na Štědrý den

O adventních nedělích nakupovali lidé ve Vaňkovce v prodloužených otevíracích hodinách. Ani to ale nemusí stačit. Známe to všichni, někdy věci nejdou podle plánů a musíme je řešit na poslední chvíli. Chybí vám dárek pro rodinu? Potřebujete koupit chybějící ingredience na tradiční bramborový salát? Nevadí. Dveře Vaňkovky zůstanou návštěvníkům otevřené i během dopoledne 24. prosince. Poslední předvánoční nákupy tak zvládnete v klidu a bez starostí. Obchody se uzavřou až o svátcích 25. a 26. prosince.