Jak ušetřit při nákupu oblečení? Hlídejte si výprodeje a využívejte věrnostní programy či aplikace

Blog

  1. Domů
  2. Blog
  3. Jak ušetřit při nákupu oblečení? Hlídejte si výprodeje a využívejte věrnostní programy či aplikace

Jak ušetřit při nákupu oblečení? Hlídejte si výprodeje a využívejte věrnostní programy či aplikace

Nacházíme se v době prudkého zdražování napříč nejrůznějšími sférami, ať už jde o energie, potraviny, kosmetiku, nebo oděvy. V tomto článku proto přinášíme tipy, jak při nákupu oblečení postupovat chytře a ekonomicky. Představíme vám také naši novou věrnostní aplikaci pojmenovanou „Jsem Vaňkovka“, která uživatelům s úsporami při výběru módy rovněž pomůže.

Dejte šanci výprodejům

Spousta lidí se výprodejům vyhýbá, protože si myslí, že v nich naleznou pouze podřadné zboží ve špatné kvalitě. To je ale mýtus. Ve spoustě případů je možné ve slevách ulovit naprosto skvělé kousky za zlomek jejich původní ceny. Typicky se jedná o sezónní a trendové oblečení, u něhož se skutečná cena projeví právě až při výprodeji. Dle statistik je tak nejlepší nepromeškat akce na konci léta anebo po Vánocích, kdy v nich běžně najdete až 70% slevy.

Vyhlédněte si slevové akce

Prodejny v Galerii Vaňkovka se pravidelně účastní velkých slevových akcí, jako jsou například Dny Marianne, Nákupy Ona Dnes nebo celosvětový svátek Black Friday. Do těchto speciálních nabídek se zapojuje mnoho obchodů v centru, ušetřit tak můžete nemalé částky. Aktuálně je navíc Black Friday za rohem, ve dnech 25. až 27. listopadu tak rozhodně nezapomeňte navštívit nákupní centrum a odneste si zboží za výhodnou cenu.

Staňte se členy věrnostních programů

Věrnostní kartičky a programy jsou už standardem, proto i Galerie Vaňkovka od listopadu spustila novou aplikaci s názvem „Jsem Vaňkovka“. Jejím prostřednictvím je možné sbírat body, za které uživatelé získají kupříkladu slevy či vouchery na produkty vybraných obchodů, populární předměty z Vaňkovka merche a mnohé další výhody. V každém měsíci se uživatelé rovněž mohou zúčastnit slosování, přičemž výherce obdrží poukaz na nákup ve Vaňkovce v hodnotě 2 000 korun. První los se uskuteční již 1. prosince.

Protřiďte si šatník

Koukněte se do vaší skříně a pokuste se udělat si pořádek ve všem oblečení, které máte. Je totiž dost pravděpodobné, že vlastníte spoustu kousků, o nichž už ani nevíte. Vyhnete se tak nepříjemnému zjištění, že jste zakoupili něco, co už v podobné variantě máte. Tento systém vám uspoří nemalé peníze a umožní jejich investování do nákupů jiných věcí.

Odebírejte newslettery

Newslettery, pokud jsou správně nastavené, mohou pomoci ušetřit výrazný podíl vašeho rozpočtu. Zkuste jim věnovat trochu pozornosti. Obchody s módou často nabízejí speciální akce, které je mnohdy těžké uhlídat. Newsletter tuto práci dělá za vás a díky němu vám tak žádná příležitost k výhodnému nákupu neujde.

Tip: Newsletter Galerie Vaňkovka – https://newsletter.galerie-vankovka.cz/prihlaseni