Stay Fit: Zůstaňte přes léto ve formě s Vaňkovkou

Blog

  1. Domů
  2. Blog
  3. Stay Fit: Zůstaňte přes léto ve formě s Vaňkovkou

Stay Fit: Zůstaňte přes léto ve formě s Vaňkovkou

Léto už je v plném proudu a vás čekají dovolené strávené na pláži s hromadou dobrého jídla a pití? Tak to má být. Zasloužený odpočinek je ale potřeba vyvážit trochou pohybu. A s tím vám pomůžeme my. Na celý červenec a srpen pro vás máme připravené pohybové lekce na střeše naší Vaňkovky. Všechny jsou zdarma, stačí se jenom předem zaregistrovat.

Jóga, bachata nebo moderní tance a další workshopy při západu slunce s výhledem na celé Brno. Přijďte se k nám zapotit a vyplavit endorfiny.

Chill-out zóna na střeše Vaňkovky se v prázdninových měsících promění ve fitness ráj, kde to společně rozpohybujeme. Nuda to rozhodně nebude. Cvičení pod širým nebem vám dodá energii, kterou ve fitku nenajdete. Při lekcích si navíc užijete výhled na Brno zalité zapadajícím sluncem. A co vás letos na Stay Fit čeká?

Každý den něco jiného

V pondělí se naše střecha rozvibruje. Ujme se jí totiž studio Vibe 35 a jejich vibration fitness. Se zkušenou lektorkou rozproudíte svůj lymfatický systém na speciálních vibračních power platech a zároveň se vám do žil vlije pocit štěstí. Lekce zaměřené na kondici, hubnutí a zpevnění těla trvají sice jen půl hodiny, ale zjistíte, že i relativně krátký čas stačí na to, abyste si pořádně mákli a nezůstala na vás suchá ani nitka.

Po pondělní sportovní předehře se připravte rozvlnit svoje boky. Bude se tančit. Každé úterý přijde na řadu workshop bachaty s Bachata BRNO, která vás vtáhne do světa vášnivých latinskoamerických rytmů. Poté, co si osvojíte nové taneční kroky, můžete zakončit lekci na rooftop party, odkud se vám nebude chtít odejít. Kromě skvělého zážitku tam totiž budou i drinky od Flédy. Ať už jste kovaným tanečníkem nebo jen tanečním nadšencem, tahle noc vám zajistí nezapomenutelný zážitek.

Středa bude věnovaná józe. Pokud máte v polovině pracovního týdne pocit, že jste se ještě nezastavili, můžete k nám přijít vydechnout. Jóga je nejen skvělým cvičením pro tělo, ale také pro vaši duši. Kristina Klímová vám pomůže ponořit se do světa flexibility a relaxace, kde na chvíli zapomenete na všechny starosti. A jestli si myslíte, že je to jen o meditaci a zasněném pohledu do dálky, který v tomhle případě bude stát za to, připravte se, že objevíte mnohem víc. Bude to totiž dynamická vinyasa jóga.

Ve čtvrtek to zase trochu rozproudíme. Lekce pod vedením týmu Kontrast Brno budou pokaždé trochu jiné. Čeká vás výlet napříč tanečními styly od street dance až po contemporary, které vás dostanou do rytmu a pomůžou vám objevit vaši taneční kreativitu.

Nejen lekce, ale i párty

Protože víme, že co se člověk na lekci naučí, na párty jako když najde, tak vás každou sobotu čeká ještě víc zábavy. Na dva večery se přeneseme do Latinské Ameriky a za doprovodu smyslné hudby, která tam rozeznívá ulice, si vyzkoušíte i jejich další tance, 12. srpna kizombu a 22. července salsu. Letní vibe rozhodně nebude chybět ani 15. července a 25. srpna při zumba večerech. A naši střechu pořádně rozpálíme 23. července a 7. srpna, kdy ji ovládne žhavý woman dance pod vedením Michaely, která to umí rozjet s podpatky, ale i bez nich.

Pokud si rádi dáte do těla i o víkendech, tak můžete přijít 19. srpna na jumping maraton, 29. července a 26. srpna na už zmíněný vibration fitness nebo 5. srpna na workshop od studia Kontrast, který tou dobou budete znát tak dobře, že vám nohy začnou tančit automaticky, hned jak uslyšíte první tóny hudby.

Tak co, už víte, jaký večer pro vás bude ten pravý? Celý program Stay Fit najdete tady, všechny lekce jsou zdarma, je potřeba se na ně jenom předem registrovat, ať víme, že s vámi můžeme počítat. Tak si vyberte a přijďte na tuhle akci, která vám přinese léto plné pohybu, zážitků, smíchu a nových přátel na místě, kde je navíc zaručený dechberoucí výhled na Brno.