Rozhovor s Nikol Švantnerovou o letu do Salzburku

Blog

  1. Domů
  2. Blog
  3. Rozhovor s Nikol Švantnerovou o letu do Salzburku

Rozhovor s Nikol Švantnerovou o letu do Salcburku

Jak jste si soukromý let do Salcburku užila?

Užila jsem si ho maximálně, byl to neskutečný zážitek. Člověk si od začátku až do konce připadal jako v nějakém příjemném snu.

Na výlet jste si s sebou mohla vzít doprovod. Proč padla volba právě na bratra? Máte hezký vztah?

Ano, s bratrem máme moc hezký vztah. Rádi spolu cestujeme, proto jsem i tentokrát neváhala ani minutu. Chtěla jsem, aby si tento den plný zážitků užil se mnou, protože taková příležitost se neopakuje často.

Jaká místa jste pak v Salcburku navštívili? Doporučíte některá z nich k návštěvě našim výhercům?

Za zmínku stojí společná procházka centrem města i zámeckými zahradami. To mě mile překvapilo, nečekala jsem, že je Salcburk tak krásné místo. Určitě se sem budu chtít někdy vrátit, třeba i na delší pobyt než jen na jeden den.

Také jsme si prohlédli Hangar-7. Nejedná se o obyčejný hangár, jak by se mohlo z názvu zdát. Je to multifunkční designová budova, ve které je nejen muzeum umění, ale i letadel a formulí F1. Mimo jiné se zde dá dobře najíst. Zážitkový den jsme zakončili dokonalou degustační večeří v místní michelinské restauraci Ikarus.

Vraťme se do letadla, zeptáme se trochu osobněji: Co Vám v žádném případě nesmí chybět v kabelce při cestování letadlem?

Sluchátka, něco na čtení a telefon na veškerou dokumentaci. :-)

V rámci své úspěšné modelingové kariéry jste na cestování jistě zvyklá. Která cesta pro Vás osobně byla největším zážitkem a proč?

Co se týče práce, tak největším zážitkem byl pro mě asi Singapur, kde jsem strávila celé dva měsíce a měla jsem možnost toto město poznat ze všech úhlů. Dále je to určitě Las Vegas, kde jsem se účastnila soutěže Miss Universe.