Přivítejte jaro stylově: v kožené bundičce, s botami na platformě a hobo kabelkou v ruce

Blog

  1. Domů
  2. Blog
  3. Přivítejte jaro stylově: v kožené bundičce, s botami na platformě a hobo kabelkou v ruce

Přivítejte jaro stylově: v kožené bundičce, s botami na platformě a hobo kabelkou v ruce

Postupně vzrůstající venkovní teploty předznamenávají brzký příchod jara. S novým ročním obdobím nastává rovněž čas pustit se do obměny šatníku. Většina obchodů je již v tomto směru plná nových trendy kousků.

Podle módních specialistů budou v následujících měsících in kupříkladu pastelové barvy, kožené bundy či hobo kabelky. Pro lepší přehlednost jsme si pro vás nachystali módní ukázky oblečení, se kterým v jarním období rozhodně nešlápnete vedle.

Nestárnoucí kožená bundička

Po krátké odmlce se zpět do kurzu vrací kožené či koženkové bundy, které nabízejí nekonečné možnosti dalších kombinací. Jejich nesmírnou výhodou je fakt, že vždycky vypadají stylově a zároveň při chladnějších jarních večerech zahřejí. Nic nepokazíte rovněž celočerným outfitem.

TIP: Celočerný stylový set s kabelkou z prodejny House, šněrovací boty Humanic

Vykročte na procházku v botách na platformě

Začátek jara bývá deštivý, proto není od věci připravit se i na tuto variantu. K tomu skvěle poslouží šněrovací boty na vyšší platformě, které jsou navíc tuto sezónu v kurzu. Prodejny je nabízejí v mnoha úpravách, například s elegantními stříbrnými detaily.

TIP: Stylové boty na platformě Humanic

 

Široké opasky podtrhnou siluetu

Tenkým jemným páskům odzvonilo, letos bodují široké výrazné opasky. Ty dokážou stáhnout oversize košile, blůzy či šaty, a tím zvýraznit pas a dát vyniknout ženským křivkám. Oblíbené jsou minimalistické jednobarevné varianty nebo opasky se sponami v kovbojském country stylu.

TIP: Bílá něžná košile a široký pásek z prodejny Mohito

 

Jaro a barvy: Jedině pastelové!

Na jaře vykvétají barevné květiny, které mohou být inspirací pro váš šatník. Pastelové barvy k slunečným měsícům neodmyslitelně patří, proto se rozhodně nebojte zapojit jich do svého šatníku více. Nic nepokazíte ani v případě, že je budete kombinovat mezi sebou. Naopak – není lepší čas na experimentování než právě aprílové období.

TIP: Jarní outfit PULL&BEAR, boty a kabelky Humanic

Trend hobo kabelek dorazil už i k nám

Ještě jste neslyšeli o hobo kabelkách? Jedná se o tašky, které se vyznačují tvarem půlměsíce a popruhem určeným k nošení přes rameno. Vyrobeny jsou z měkkých a pružných materiálů, které mají tendenci jednoduše měnit tvar a přizpůsobit se tak potřebám nositelky. A proč „hobo“? Při doslovném překladu z angličtiny zjistíme, že se jedná o označení pro vandráka. Taška totiž nápadně připomíná „uzlík“, který na holi přes rameno tuláci nosili.

TIP: Oranžová hobo kabelka House

 

Cargo kalhoty jako pohodlná, ale zároveň stylová volba

Určitě jste už zaznamenali popularitu cargo kalhot. Není divu, že jsou aktuálně tak oblíbené – jejich střih padne skoro každé postavě. Pohodlí se pak odrazí i na sebevědomí nositelky a celý outfit zpravidla působí uvolněně. Zároveň tento typ kalhot i přes svou praktičnost a určitou ležérnost neztrácí na módním vzhledu.

TIP: Trendy cargo kalhoty s kabelkou House, boty Humanic