Láska má mnoho podob!

Blog

  1. Domů
  2. Blog
  3. Láska má mnoho podob!

Láska má mnoho podob! Čím na Valentýna potěšit partnera, kamarádku nebo prarodiče?

Valentýn sice nepatří mezi tradiční české svátky, čím dál tím více Čechů si ale oslavu dne plného lásky nenechá ujít. Alespoň drobným dárkem či kytičkou podaruje svého blízkého většina z nás. Pokud ještě nevíte, co byste pro své milé měli pořídit právy vy, zavítejte do Vaňkovky a nechte se inspirovat našimi tipy.

Nezapomeňte, že láska má mnoho podob, a obdarovat můžete každého, koho máte rádi. Partnera, ale i sestru, prarodiče nebo oblíbenou sousedku.

Něco na zub

Bonboniéra je jednou z valentýnských stálicí. Jedlý dárek totiž ocení nejspíš každý. Pro ty, kteří preferují zdravé mlsání, doporučujeme dárkové balení lyofilizovaného ovoce bez přidaného cukru. Pokud chcete obdarovat někoho, kdo upřednostní slané, jistě ocení směs oříšků. Partnera překvapte třeba těmi obalenými ve wasabi, které je známé pro své afrodiziakální účinky.

Blyštivá krása

Šperky se řadí mezi dárky, které rozhodně nadchnou i ty nejnáročnější. Valentýn je navíc skvělou příležitostí k žádosti o ruku, u které ten správný klenot nesmí chybět. Pokud není zásnubní prsten s diamantem u vás právě na pořadu dne, osvědčeným valentýnským šperkem je ten ve tvaru srdce.

Nejen pro knihomoly

Kniha jako dárek je vždy dobrý nápad. Na Vánoce, na narozeniny a ani Valentýn není výjimkou. K této příležitosti se hodí nejen zamilované či erotické romány. Obdarovaného jistě nejvíce potěšíte, když mu výběrem knihy ukážete, jak dobře ho znáte.

Vůně vyvolají vzpomínky

Parfémy a voňavky patří mezi oblíbené valentýnské dárky. Není divu! Takový dárek dlouho vydrží a je smyslný a přitažlivý. Příjemnou vůni si s obdarovanou osobou lze navíc snadno spojit, a tak si na ni vzpomenete vždy, když parfém ucítíte v okolí. Nebo ona na vás.

Parfém ale není jediný způsob, jak darovat okouzlující vůni. Své blízké můžete potěšit svíčkou, jejíž milou vůní si naplní celý byt.

Láska prochází žaludkem…

… a ani nemusíte vařit! Pozvánce do dobré restaurace neodolá nikdo. Některé podniky navíc na Valentýna přicházejí se speciálním menu pro lepší zážitek. Pokud toužíte po něčem netradičním, pozvěte obdarovaného na running sushi a dejte si společně „all you can eat“. Při oslavě lásky určitě můžete udělat výjimku s hlídáním linie a sníst opravdu vše, co jenom zvládnete.

Náš tip: Pokud přeci jen dáváte přednost vlastní přípravě, inspirujte se recepty v aktuálním valentýnském čísle magazínu Albert.