Jak si užít Stay Fit naplno? Pořiďte si kvalitní vybavení

Blog

  1. Domů
  2. Blog
  3. Jak si užít Stay Fit naplno? Pořiďte si kvalitní vybavení

Jak si užít Stay Fit naplno? Pořiďte si kvalitní vybavení

Každý týden bachata, jóga a taneční lekce. K tomu víkendové workshopy moderních i latino tanců, vibration fitness nebo jumpingu. O tom je Stay Fit, akce, která běží celý červenec a srpen na střeše Vaňkovky. Pokud nevíte, pro kterou lekci se rozhodnout, poradí vám náš předchozí článek. A pokud přemýšlíte, v čem přijít, nasajte inspiraci v následujících řádcích.

Směřujete na středeční jógu? Pak je kvalitní sportovní oblečení základ. Klid v duši a příjemné protažení vám tělo dovolí jedině, když budete v pohodlí. Legíny jsou ideální volbou. Díky elastickému materiálu vás nebudou při žádných jógových pozicích omezovat v pohybu ani nepříjemně tlačit. Pokud přemýšlíte, kam pro ně zajít, my doporučujeme Under Armour, ve kterém si vždycky vyberete.

To, že vám za lekci několikrát vyletí tepovka a že se počet spálených kalorií po hodině jógy nebo tance bude blížit tréninku ve fitku, vám dosvědčí sportovní hodinky. Stavte se do Samsungu a vyberte si některé z jejich chytrých hodinek Galaxy Watch, které uhlídají všechny vaše sportovní aktivity a poskytnou vám o nich komplexní přehled. Jsou nejen funkční, ale i stylové. Vybrat si můžete z několika velikostí a barevných provedení.

 

A kalorií spálíte určitě dost. Na naší střeše je v létě totiž teplo, obzvlášť když si zahřejete svaly na lekci vibration fitness. Sice trvá jenom půl hodiny, ale pořádně se u toho zapotíte. Hodit se vám budou prodyšné a elastické sportovní kraťasy a sportovní podprsenka. Pořiďte si ji v oranžové barvě, která je podle návrhářů, hned vedle magenty, barvou letošního roku. Možná i proto, že ladí se zapadajícím sluncem, které při lekci možná taky stihnete sledovat. Komplet najdete ve Sport Vision.

 

Při cvičení budou vaše svaly hořet, nezapomeňte na pitný režim

Pokud jste zvyklí cvičit opravdu na sto procent, pak víte, že budou při každé lekci vaše svaly v jednom ohni. Nezapomínejte proto na pitný režim. Do horkých dní je ideální voda, jestli ale ke cvičení raději volíte jinou tekutinu, je to jenom na vás. Ať už sáhnete po čemkoliv, určitě se vám bude hodit plastová láhev, která má šroubovací uzávěr. Navíc je lehká, takže pro vás nebude zbytečnou zátěží. Využít ji tak můžete nejen k nám na střechu, ale i k vodě nebo na výlet do přírody. Pořídíte ji v Intersport stejně jako další sportovní výbavu. Třeba tašku, do které se pohodlně vejde všechno, co je na trénink potřeba.

 

V úterky, kdy ovládnou Vaňkovku latinskoamerické rytmy bachaty, to bude pořádně žhavé. Udělejte si na začátku týdne příjemný večer a vyrazte si užít vášnivou hudbu. Pokud chcete střechu rozpálit ještě trochu víc, stavte se před lekcí u nás v Peek & Cloppenburg a kupte si dlouhé oranžové šaty. Sice sahají až na zem, ale tenká ramínka, elegantní šněrování na zádech a vypasovaný střih jim dodávají tajemnost i eleganci. Smyslné pohyby bachaty v nich tak opravdu vyniknou. Uvidíte, že v takovém outfitu se do tance zamilujete ještě víc, a zjistíte, že je to opravdová vášeň.

A to nejen ten latinskoamerický, ale i moderní, který dokáže probudit vaši kreativitu a vždycky s ním strávíte příjemný čas. O tom se můžete přesvědčit na čtvrtečních lekcích. Kromě pořádné porce zábavy a možnosti vyjádření své aktuální nálady skrze hudbu je to ale také fyzicky náročná aktivita, tak se na to připravte.

 

Na všechny lekce vyrazte hlavně pohodlně

Ať už se vydáte na jakoukoliv lekci, pohodlné sportovní oblečení, dostatek vody a přehled o vašem sportovním výkonu se vám budou hodit vždycky. A co si vzít navíc? Dobrou náladu, otevřenou mysl a touhu zažít něco nového. S tím vším dohromady vám už na Stay Fit nebude chybět vůbec nic.

Tak si přijďte vyzkoušet něco nového nebo naopak to, co dobře znáte. Pokud nevíte, co od lekcí očekávat, můžete si to přečíst v našem předchozím článku. Všechny jsou zdarma, nezapomeňte se jenom předem zaregistrovat. Až budete mít vybráno, tak se stačí zabalit a vyrazit za námi na střechu vypotit letní kila a užít si spoustu zábavy.