BEZPEČNÉ OBCHODNÍ CENTRUM

  1. Domů
  2. BEZPEČNÉ OBCHODNÍ CENTRUM

BEZPEČNÉ OBCHODNÍ CENTRUM

mezera

M2C SAFE SC – LABEL PROGRAM – C19

AUTOR AUDITU
M2C a ASIS International

DATUM PROVEDENÍ AUDITU
16. února 2021

TÉMA AUDITU
Posouzení protiepidemických, hygienických a technickoorganizačních opatření v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru /označovaný jako SARS CoV-2/ přijatých v obchodním centru.

CÍL AUDITU
Zajistit důslednou a efektivní kontrolu míry bezpečí a zvýšit bezpečnostní standard obchodního centra, zajistit bezpečnost a komfort pro nájemce, obchodní partnery a návštěvníky vyhodnotit jasně měřitelné cíle, které umožní další zkvalitnění poskytovaných služeb.

ZÁVĚR
Obchodní centrum  Galerie Vaňkovka implementovalo všechna povinná protiepidemická opatření uvedená dle Usnesení Vlády ČR.
Galerie Vaňkovka garantuje svým návštěvníkům, obchodním partnerům a nájemcům maximální míru bezpečnosti proti šíření koronaviru.

mezera

DEZINFEKČNÍ UV SVĚTLA NA MADLECH ESKALÁTORŮ

Madel eskalátoru nebo pohyblivého chodníku se každý den dotknou tisíce uživatelů, což přirozeně obnáší riziko přenosu infekcí.

Purifikátor je efektivní čisticí systém od společnosti Otis, který brání přenosu bakterií a virů, způsobujících různé nemoci. Po 35 provozních cyklech purifikátor zničí v průměru 99% alfa koronaviru přítomného na madle eskalátoru. Purifikátor využívá technologii ultrafialových (UV-C) LED produkujících světlo o krátké vlnové délce. UV-C světlo se dnes již běžně používá k sanitaci lékařských zařízení a stále častěji nachází uplatnění také v hotelích, kuchyních a na dalších místech. UV-C světlo povrchy dekontaminuje díky své schopnosti proniknout do DNA a RNA mikroorganismů a deaktivovat je.

Purifikátor je bezpečný pro lidské zdraví a má neomezený počet provozních cyklů.