Akční nabídka květen

  1. Domů
  2. Akce obchodů
  3. Akční nabídka květen

Nabídka

Anbieterinformation

Název společnosti Galerie Vaňkovka Brno
Adresa

Ve Vaňkovce 1

602 00 Brno

Akční nabídka květen

ZVĚROKRUH
Do 31. května

Pořiďte u nás 11 kg granulí HiQ pro psy a získejte k nim 2,8 kg téže receptury gratis! Objevte akci 4 + 1 ZDARMA na konzervy Marty, 20% slevu na pamlsky Adventuros a 30% slevu na voděodolné pelechy Rosewood Oxford nebo na hračky Flamingo.

Ani kočky nepřijdou zkrátka! Granule Pro Plan 1,5 kg jim v našich kamenných prodejnách koupíte s 20% slevou a jemné paštičky Gourmet Revelations se slevou 15 %.

Výhodně pořídíte také komplexní kloubní výživu Alavis 5 a 5 Mini nebo v Česku vyráběné hygienické prostředky Arpalit Care pro psy i kočky.

Majitelé králíků a morčat dostanou ke směsím Cunipic Premium 2,5 a 5 kg horské seno Cunipic 700 g ZDARMA a čekají je také NOVINKY v podobě 100% přírodních pamlskových směsí Ham-Stake Specialist Herbs!

Je nejvyšší čas pořídit ANTIPARAZITIKA! Na obojky Foresto proti klíšťatům a blechám dostanete SLEVU 150 Kč při nákupu nad 1 000 Kč v kterékoli z našich kamenných prodejen. Za akční cenu můžete získat také pipety Advantix (odpuzující i bodavý hmyz) a Advantage (bezpečné i pro březí a kojící) nebo Frontline Combo ve výhodných trojbaleních.

ZVĚROKRUH